Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Česko anglická školka CENTRAL PRESCHOOL

Česko anglická školka CENTRAL PRESCHOOL

Česko anglická školka CENTRAL PRESCHOOL zaměstnává rodilé mluvčí, kteří vytvářejí pro Vaše děti nadstandardní předškolní vzdělání. Mateřská škola na Žižkově v Praze 3 je určena pro děti od 2 do 6 let.
HONTER Company s.r.o.

HONTER Company s.r.o.

Společnost HONTER Company s.r.o. je odborník na izolační materiály a ochranné nátěry. Firma nabízí kvalitní stříkané pěny s certifikací nejnovějších atestací, norem a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Společnost dodává své technologie po celém světě.
Buscona s.r.o.

Buscona s.r.o.

Provedeme Výměnu či opravu pneumatik Vašeho vozu. Provádíme servis všech značek vozů, jako je výměna čepů, oleje, čelního skla, výfuků a jiných drobných oprav. Instalujeme alarmy, radia, dálkové ovládání vozu, imobilizér, centrální zamykání, atd... Tel : 723 159 752
odchytová služba Praha VET-SERVIS

odchytová služba Praha VET-SERVIS

Máte problém s Vaším zvířetem? Je potřeba jej chytit tak aby nikomu neublížilo a mohlo být například přepraveno k veterináři na ošetření? Zalezl Vám třeba vylekaný pes pod cizí auto a nemůžete jej dostat ven, protože je v šoku a kouše? Zavolejte nám na 608 208 108 kdykoli. www.vet-servis.cz
Stěhování Praha

Stěhování Praha

Společnost zajišťuje stěhování osob i firem. Na trhu působí více než 10 let. Přestěhuje kancelář, byt i dům. Osobní věci a nábytek zabalí, přepraví, namontuje a vybalí. S trezory a klavíry (těžká břemena) si také poradí. Půjčuje krabice, obaly, nábytek i demontuje, vlastní venkovní stěhovací výtahy a má dostatečné zázemí na stěhování velkých rozměrů. Nabízí také skladovací služby, montáže nábytku a dodávkovou autodopravu.
Stěhování Koch - Praha

Stěhování Koch - Praha

Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří, obchodů a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení pozůstalostí, bytů a kanceláří s likvidací odpadu .Stěhování těžkých břemen a předmětů, trezorů, klavírů, pián, pianin, serverů a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.
KERAT Keramika s.r.o.

KERAT Keramika s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme 260 druhů ručně vyráběné, ozdobně užitkové keramiky ve 43 barevných designech s tradicí sahající až do počátku 18. století. Zakázková výroba pro jednotlivce, firmy i restaurace a hospůdky. Keramika reklamní pro Vaše jubilea.
RK pozemky reality Stanová s.r.o. Praha

RK pozemky reality Stanová s.r.o. Praha

Naše kancelář působí na realitním trhu již od roku 1993. Specializujeme se na prodej stavebních parcel na rodinné domy. Parcely jsou buť přímo v našem vlastnictví v rámci malých developerských projektů v okolí Prahy, nebo prodáváme stavební parcely našich klientů. Za dobu našeho působení jsme již úspěšně zrealizovali prodej 300 vlastních stavebních parcel.

PURTEX s.r.o.

PURTEX s.r.o.

Společnost PURTEX s.r.o. založená v roce 1995 je předním českým výrobcem ZDRAVOTNÍCH MATRACÍ , pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. V našich výrobních závodech ve Zdibech, Klecanech a České Skalici používáme nejmodernější evropské technologie. Kromě PUR matrací vyrábíme například matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu, pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné. V našem sortimentu nechybí ani postelové rošty, postele z masivu,ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.
 Vydavatelství AudioStory - knížky do ucha

Vydavatelství AudioStory - knížky do ucha

PhDr. Jindřiška Nováková. AudioStory založila jako malou, rodinnou firmu, jejíž prestiží je vytvářet soukromý zlatý fond zvukových nahrávek četby, určený pro milovníky literatury a uměleckého slova na mikrofon z řad zdravých i zdravotně handicapovaných lidí.
Praha Music Center spol . s r.o.

Praha Music Center spol . s r.o.

Praha Music Center působí v České Republice jako distributor hudebních nástrojů a profesionální audiotechniky. Kromě České Republiky působí Praha Music Center spol. s r.o. také na Slovensku, kde obchodní agendu zajišťuje Praha Music Center spol. s r.o. – organizační složka.
Národní zemědělské muzeum Praha

Národní zemědělské muzeum Praha

Zemědělské muzeum vzniklo v roce 1891 na popud pořadatelů Jubilejní výstavy v Praze. Základ sbírek muzea tvořily předměty vystavené na Jubilejní výstavě v r. 1891 a na Národopisné výstavě v r. 1895. Zemědělské muzeum bylo tehdy součástí Národopisného muzea, samostatnou institucí se Zemědělské muzeum stalo v roce 1918.

Klinika laserové a estetické dermatologie

Klinika laserové a estetické dermatologie

Plastická chirurgie Praha a laserové centrum estetické dermatologie naší kliniky Vám nabízí možnost vylepšení svého vzhledu, jehož výsledný efekt významně přispívá k duševní harmonii, pocitu společenského, pracovního i partnerského uplatnění a psychické pohodě vlastní osobnosti. Náš tým odborníků pro Vás neustále připravuje nejnovější nabídku estetických a léčebných zákroků v oblasti plastické chirurgie, cévní chirurgie a estetické, laserové dermatologie, pomocí špičkové přístrojové technologie a nadstandardních léčebných metod.
Praha Hotel Extol Inn

Praha Hotel Extol Inn

Je nově zrekonstruovaný hotel umístěný v klidné části Prahy, v blízkosti historického centra, dosažitelný MHD včetně noci. Recepce s připojením na internet a lobby barem je k dispozici nepřetržitě. Hotel je bezbariérový a nabízí celkem 286 lůžek a uzavřené parkoviště (nutno objednat předem!!). S ohledem na ostatní hosty je hotel nekuřácký a neubytovává domácí mazlíčky.
Holečkova Apartments Praha

Holečkova Apartments Praha

Nabízíme plně vybavené apartmány a studia pro krátkodobé bydlení v Praze. Moderní dům se nachází v historické části Smíchova s výhledem na residenční čtvrť Strahov, 15 min chůze od historického centra města - Malá Strana.


Počasí
Praha

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics