Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Hlavní město zveřejňuje konečný seznam všech podniků podpořených programem COVID Praha

Hlavní město zveřejňuje konečný seznam všech podniků podpořených programem COVID Praha

Záchranný program COVID Praha pomohl všem žadatelům, kteří splnili jeho podmínky. Celkově bylo podpořeno 311 z 391 přijatých žádostí. Tento program byl určen podnikatelům působícím v Praze, které postihla jarní plošná opatření proti šíření koronaviru.
Strategie 2030 se zasekla na půli cesty

Strategie 2030 se zasekla na půli cesty

Vláda ČR schválila hlavní koncepční dokument českého školství - Strategii vzdělávací politiky České republiky do roku 2030+. Ministerstvo školství v rámci ní chce celkově zmodernizovat české školství, zavést digitální technologie a podpořit inovace, vybavit a metodicky vést školy, provzdušnit objem učiva a vyřešit nové metody přípravy a hodnocení žáků tak, aby získali znalosti, dovednosti a postoje využitelné v osobním, profesním i občansky zodpovědném životě. Podle radního hl. m. Prahy pro oblast školství Víta Šimrala má však dokument základní nedostatky.
Prymula mohl projít restaurací tak maximálně do sklepa nebo do špajzu, říká probošt

Prymula mohl projít restaurací tak maximálně do sklepa nebo do špajzu, říká probošt

Tvrzení ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO), že se jeho středeční noční schůzka s poslancem Jaroslavem Faltýnkem (ANO) neuskutečnila v restauraci na Vyšehradě, ale že budovou pouze prošel do soukromých prostor vyšehradské kapituly, rozporoval probošt kapituly Aleš Opatrný.
V Českém muzeu hudby už na vás čeká Hudební zvěřinec

V Českém muzeu hudby už na vás čeká Hudební zvěřinec

Ačkoliv je Národní muzeum v těchto dnech pro veřejnost uzavřené, stále v jeho objektech probíhají přípravy na nové výstavy a nejinak tomu je i v Českém muzeu hudby. Tam nyní vznikla nová výstava s názvem Hudební zvěřinec, která vás zavede do úžasného světa, kde se hudba prolíná s říší zvířat. Tuto novou výstavu budete mít možnost navštívit hned po znovuotevření objektů Národního muzea.
Prague Halloween festival 2020

Prague Halloween festival 2020

Zveme všechny čarodějky, zombie, monstra a strašidla, nebožtíky i upíry na nejšílenější Halloween party v Praze! Nastal čas si zahrát trick or treat v nejlegendárnějším pražském klubu - Roxy!            
Zoologická zahrada Praha

Zoologická zahrada Praha

Vysoce moderní zahrada s pavilonem Indonéská džungle, největším a nejnákladnějším pavilonem v dějinách českých zoologických zahrad.
Lom Velká Amerika - Český Grand Canyon

Lom Velká Amerika - Český Grand Canyon

Místo, kde se filmoval Limonádový Joe, ale také někdejší cílová stanice nepohodlných politických vězňů. To všechno jsou vápencové lomy Velká a Malá Amerika. Přijeďte poznat krásy Českého krasu, Karlštejna a okolí.
Pražský hrad

Pražský hrad

Pražský hrad je nejvýznamnější český hrad (původně raně středověké hradiště) stojící na skalnatém ostrohu nad řekou Vltavou v centru Prahy, na vrchu Opyš. Od 9. století býval sídlem českých knížat, později králů a od roku 1918 je sídlem prezidenta republiky. Dvakrát v dějinách se stal hlavní rezidencí císaře Svaté říše římské. Bezkonkurenčně  nejnavštěvovanější místo v Praze, známé především Chrámem sv.Víta, Zlatou uličkou, korunovačními klenoty, pozůstatky českých králů.
Koronavirus i vládní opatření zahýbou pražským rozpočtem. Hlavní město hledá úspory v běžných výdajích a plánuje investovat

Koronavirus i vládní opatření zahýbou pražským rozpočtem. Hlavní město hledá úspory v běžných výdajích a plánuje investovat

Koronavirová pandemie a související vládní opatření tvrdě zasáhly pražský rozpočet. Odhadem propad v letošním hospodaření hlavního města a jeho příspěvkových organizací přesáhne částku 10 miliard korun. Také rozpočet na rok 2021 bude významně nižší. Dopadne na něj „pokoronavirový“ vývoj ekonomiky i případné další kroky vlády, které nelze dopředu předvídat. Vedení Prahy hledá úspory v běžných výdajích, které se dotknou všech oblastí s výjimkou základních služeb města. Na tom panuje shoda napříč celou koalicí. Investice Praha omezit nechce a případně si na ně peníze půjčí.
Hans Zimmer Live - O2 Aréna Praha

Hans Zimmer Live - O2 Aréna Praha

Po světovém turné, které do arén, stadionů a open air prostorů celého světa přilákalo přes milion fanoušků, se Hans Zimmer, hudební skladatel oceněný Oscarem, cenami Grammy a Zlatými glóby, vrátí v roce 2021 do pražské O2 areny, kde živě uvede své celosvětově známé kompozice, a to v rámci nově oznámeného evropského turné.
Třebovle - Kostel sv.Bartoloměje

Třebovle - Kostel sv.Bartoloměje

Jedinečně zachovalý raně gotický kostelík byl postaven ve třetí čtvrtině 13. století pod vlivem huti kostela sv. Štěpána v nedaleké Kouřimi. V jeho interiéru byl nedávno objeven a zrestaurován rozsáhlý soubor středověkých nástěnných maleb ze 70. - 80. let 13. století.
Naučná včelí stezka - Úvaly u Prahy

Naučná včelí stezka - Úvaly u Prahy

Vydejte se na dobrodružnou cestu naučné včelí stezky do Úval u Prahy. Včelí naučná stezka vám odhalí tajemství života pilných včelek. Objevíte krásný svět těchto malinkých tvorečků.Cílem této včelí naučné stezky je přiblížit lidem chov a život včel u nás a všech sladkých produtků, které nám včelky přináší. Celé toto dobrodružství je pojato zábavnou hrou pro celou rodinu.
Vodácké muzeum - Zámek Zruč nad Sázavou

Vodácké muzeum - Zámek Zruč nad Sázavou

Unikátní muzeum je umístěno v areálu Zručského dvora, jen pár kroků od zámku. Je zde připravena interaktivní prohlídka historických, ale i nejmodernějších lodí a kajaků, model řeky s bezpečným a nebezpečným jezem, laminovací dílna s mluvící figurínou, historické vodácké tábořiště či koutek s raftem, který je možno nafouknout elektrickou nebo manuální pumpou.
 

VVDiamonds

Nákup a prodej přírodních diamantů (šperkové diamanty, investiční diamanty, barevné diamanty, necertifikované diamanty) a jiné drahé kameny vždy s jedním z mezinárodně uznávaných certifikátů – GIA, HRD, IGI, IIDGR a EGL. Rádi Vám nabídneme zakázkovou výrobu šperků ze zlata či platiny.
 

STUDENTSKÁ AKADEMIE 3D TISKU

Jedinečný kurz pro začátečníky, kde se z nápadu stává realita! Odstartuje řadu navazujících kurzů 3D tisku, jenž budou probíhat celorepublikově od září 2019. Nezisková organizace DĚLEJ CO TĚ BAVÍ, připravila v rámci projektu STUDENTSKÁ AKADEMIE další unikátní workshop, který má přiblížit schopnosti a dovednosti 3D tisku. Právě 5. února od 17h budou mít studenti od 13 do 20 let jedinečnou příležitost naučit se připravovat model ke 3D tisku a vytisknout si tak i svůj vlastní 3D talisman. Fantazii se meze nekladou! Účelem tohoto kurzu, je totiž rozvíjet nejen kreativitu, ale seznámit se právě s možnostmi této nové technologie, jenž stále více proniká do všech sfér. Nenechejte si ujít jedinečnou možnost dodat svým nápadům hmotnou podobu. K tomu Vám dopomůže nejen Váš vlastní počítač, ale také odborný vedoucí kurzu - Dominik Schreier, absolvent ČVUT. Cena workshopu je 100 Kč včetně použitého materiálu. Stačí jen vyplnit přihlášku na webu www.delejcotebavi.com


Počasí
Praha

In-počasí

Zlatá města © 2024 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 978 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics