Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


Česko anglická školka CENTRAL PRESCHOOL

Česko anglická školka CENTRAL PRESCHOOL

Česko anglická školka CENTRAL PRESCHOOL zaměstnává rodilé mluvčí, kteří vytvářejí pro Vaše děti nadstandardní předškolní vzdělání. Mateřská škola na Žižkově v Praze 3 je určena pro děti od 2 do 6 let.
HONTER Company s.r.o.

HONTER Company s.r.o.

Společnost HONTER Company s.r.o. je odborník na izolační materiály a ochranné nátěry. Firma nabízí kvalitní stříkané pěny s certifikací nejnovějších atestací, norem a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Společnost dodává své technologie po celém světě.
Buscona s.r.o.

Buscona s.r.o.

Provedeme Výměnu či opravu pneumatik Vašeho vozu. Provádíme servis všech značek vozů, jako je výměna čepů, oleje, čelního skla, výfuků a jiných drobných oprav. Instalujeme alarmy, radia, dálkové ovládání vozu, imobilizér, centrální zamykání, atd... Tel : 723 159 752
odchytová služba Praha VET-SERVIS

odchytová služba Praha VET-SERVIS

Máte problém s Vaším zvířetem? Je potřeba jej chytit tak aby nikomu neublížilo a mohlo být například přepraveno k veterináři na ošetření? Zalezl Vám třeba vylekaný pes pod cizí auto a nemůžete jej dostat ven, protože je v šoku a kouše? Zavolejte nám na 608 208 108 kdykoli. www.vet-servis.cz
Ložní Prádlo-Obchody Levně

Ložní Prádlo-Obchody Levně

Co z bytu udělá oázu,místo k přijemnému odpočinku? Bavlněné látky v podobě potahů, povlaků,přikrývek a polštářů. V ložnici krepová prostěradla. V koupelně pestrobarevné froté ručníky a osušky. Hojný výběr různobarevných látek pochází od tradičního čekého výrobce.
Stěhování Praha

Stěhování Praha

Společnost zajišťuje stěhování osob i firem. Na trhu působí více než 10 let. Přestěhuje kancelář, byt i dům. Osobní věci a nábytek zabalí, přepraví, namontuje a vybalí. S trezory a klavíry (těžká břemena) si také poradí. Půjčuje krabice, obaly, nábytek i demontuje, vlastní venkovní stěhovací výtahy a má dostatečné zázemí na stěhování velkých rozměrů. Nabízí také skladovací služby, montáže nábytku a dodávkovou autodopravu.
Stěhování Koch - Praha

Stěhování Koch - Praha

Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří, obchodů a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení pozůstalostí, bytů a kanceláří s likvidací odpadu .Stěhování těžkých břemen a předmětů, trezorů, klavírů, pián, pianin, serverů a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.
Stěhování Honza - stěhování Praha, vyklízecí a stěhovací služby po celé ČR

Stěhování Honza - stěhování Praha, vyklízecí a stěhovací služby po celé ČR

Stěhování Honza provádí stěhování po Praze a ČR. Stěhování provádíme pomocí nákladním vozů, vozíků s vysokou nosností a další pomocné techniky. O pečlivé přestěhování vašeho nábytku se postará tým zkušených profesionálů.
KERAT Keramika s.r.o.

KERAT Keramika s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme 260 druhů ručně vyráběné, ozdobně užitkové keramiky ve 43 barevných designech s tradicí sahající až do počátku 18. století. Zakázková výroba pro jednotlivce, firmy i restaurace a hospůdky. Keramika reklamní pro Vaše jubilea.
internetová televize MOZAIKA TV Praha

internetová televize MOZAIKA TV Praha

Natočíme a dáme na internet (vaše www, You Tube, facebook ...) kvalitní videoprezentaci vašeho hotelu, penzionu, služeb, či obchodu - v HDV 1080i kvalitě a nově i v 3D verzi (trojrozměrné video na způsob kina IMAX). Přijedeme kamkoli po celé ČR i Evropě, nabízíme i pěkné moderátorky na oživení a ukázku prostor, či služeb. Natáčíme a stříháme jak ve studiu, tak i přímo na cestě u klienta. Video vám také v rámci zakázky zdarma rozšíříme formou události mezi naše přátele na facebooku - kde jich máme cca 30.000 (aktivní mladí lidé z ČR). Tuto službu na Facebooku nabízíme i samostatně za cenu 3.000,- Kč. Cena za propagační videa se pohybují cca v rozmezí dvou až osmi tisíc se vším všudy. V rámci zakázky dotanete tak kvalitní HDV video, video na internetu i s jeho propagací a dárkové filmové DVD pro své hosty, klienty, či zákazníky. Vše podrobně na : http://tvmozaika.webnode.cz/
PURTEX s.r.o.

PURTEX s.r.o.

Společnost PURTEX s.r.o. založená v roce 1995 je předním českým výrobcem ZDRAVOTNÍCH MATRACÍ , pojeného lehčeného polyurethanu (včetně RE VISCO), viscoelastických výrobků a zpracovatelem polyurethanové pěny. V našich výrobních závodech ve Zdibech, Klecanech a České Skalici používáme nejmodernější evropské technologie. Kromě PUR matrací vyrábíme například matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu, pružinové matrace, taštičkové matrace a jiné. V našem sortimentu nechybí ani postelové rošty, postele z masivu,ložní prádlo a anatomicky tvarované polštáře.
Apartmán Drevokocur Pražský

Apartmán Drevokocur Pražský

Apartmán Drevokocur Pražský je v provozu od konce roku 2008. Jedná se o rodinný podnik. Proč právě název Drevokocur? Název Drevokocur je vybrán pro svoji hravost, se kterou se už roky špičkují češi se slováky ohledně smyslu (nesmyslu) tohoto výrazu. Většinou se u těchto debat dobře pobaví poněvadž mají stejný smysl pro humor. Vítáme podněty od klientů k chodu apartmánu, které nám pomohou zlepšit servis a pohodlí klientů.
Praha Music Center spol . s r.o.

Praha Music Center spol . s r.o.

Praha Music Center působí v České Republice jako distributor hudebních nástrojů a profesionální audiotechniky. Kromě České Republiky působí Praha Music Center spol. s r.o. také na Slovensku, kde obchodní agendu zajišťuje Praha Music Center spol. s r.o. – organizační složka.
Klinika laserové a estetické dermatologie

Klinika laserové a estetické dermatologie

Plastická chirurgie Praha a laserové centrum estetické dermatologie naší kliniky Vám nabízí možnost vylepšení svého vzhledu, jehož výsledný efekt významně přispívá k duševní harmonii, pocitu společenského, pracovního i partnerského uplatnění a psychické pohodě vlastní osobnosti. Náš tým odborníků pro Vás neustále připravuje nejnovější nabídku estetických a léčebných zákroků v oblasti plastické chirurgie, cévní chirurgie a estetické, laserové dermatologie, pomocí špičkové přístrojové technologie a nadstandardních léčebných metod.
Klub ROXY

Klub ROXY

Experimentální prostor ROXY/NOD v roce 2008 slaví 16 let svého působení na dnes již legendární adrese Dlouhá 33, kde se v době dávno minulé dobře dařilo restauraci, kinu a také tanečnímu sálu, který se proslavil vyhlášenými tanečními bály.Nepřízeň komunistického režimu dovedla zdejší prostory až ke stavu mohutné zchátralosti a poničení. I přes tyto nepříznivé vlivy nechalo kouzlo atmosféry i historie prostorů dýchnout na skupinu lidí z Linhartovy nadace, tedy nadšenců okolo architekta Jana Mayera.


České květiny - online květinářství

Počasí
Praha

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 574 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics